SPPoločne 4

Naplno

Trstená

Získaný počet hlasov: 5 118

1.

SPPoločne pre ľudí - Stred
Získaná výška podpory: 6 000 €Cieľom projektu je inovatívnymi kvalitnými kultúrno-vzdelávacími podujatiami s pozitívnym posolstvom inšpirovať ľudí z regiónu Oravy, ako hľadať viac riešenia "ako sa to dá" ako dôvody "prečo sa to nedá". Najlepšou cestou je ukázať konkrétne príklady dobrej praxe. Projekt prispeje k tomu, aby miestni obyvatelia objavili svoj potenciál i bohatstvo kraja, v ktorom žijú a dokázali ho naplno využiť. Pripravené budú pre nich tri zaujímavé debaty, jedna inšpiratívna konferencia K.R.O.K., štyri videá O pokladoch Oravy a štyri workshopy Naplno. Zároveň budú ocenení tí, ktorí majú Srdce na dlani.

Kategória

SPPoločne pre ľudí

Región realizácie

stred

Miesto realizácie projektu

Trstená

Predkladateľ

Občianske združenie V.I.A.C. - Inštitút pre podporu a rozvoj mládeže

Získaná výška podpory

6 000 €

07. 12. 2015
Pri príležitosti Medzinárodného dňa dobrovoľníkov 7. decembra 2015 usporiadala Rada mládeže Žilinského kraja a OZ V.I.A.C.- Inštitút pre podporu a rozvoj mládeže tretí ročník oceňovania „Srdce v rukách 2015“.

V roku 2015 mohli obyvatelia Žilinského kraja nominovať na ocenenie „Srdce v rukách“ ľudí, projekty a organizácie v štyroch kategóriách.Viac ako 100 účastníkov slávnostného večera potešili aj vystúpenia talentovanej mládeže z kraja – Detský folklórny súbor Stavbárik zo Žiliny, tanečná skupina Harlekýn z Nižnej na Orave, Workout Team Žilina a spevák Andrej Hucík z Trstenej. Na záver podujatia účastníci vzdali hold všetkým dobrovoľníkom pôsobiacim v Žilinskom kraji minútovým potleskom.
viac informácií