SPPoločne 5

Aktívna Orava

2308, 028 01 Trstená-Nové Ústie

Získaný počet hlasov: 4 816

3.

SPPoločne pre ľudí - Stred
Získaná výška podpory: 6 000 €Inštitút pre podporu a rozvoj mládeže rozšíri ponuku športových podujatí na Orave o netradičné športové aktivity, ktoré postavia mladých ľudí pred výzvu vystúpiť zo svojej komfortnej zóny, vyskúšať si nové netradičné aktivity, naučiť sa prekonávať svoje limity. Zorganizujú dve veľké športové podujatia, Adrenalin Race – adrenalínový beh s prekážkami a Festival netradičných športov, kde ľuďom z miestnej komunity predstavia netradičné športové aktivity. V športovej časti centra sa vybudujú pre miestnu komunitu vonkajšie prekážky pre kondičnú a silovú prípravu a vonkajšie informačné tabule s cvičeniami.

Kategória

SPPoločne pre ľudí

Región realizácie

stred

Miesto realizácie projektu

2308, 028 01 Trstená-Nové Ústie

Predkladateľ

V.I.A.C. - Inštitút pre podporu a rozvoj mládeže

Získaná výška podpory

6 000 €

21. 03. 2017 Telocvičňa pod nebom
Pracujeme na príprave Telocvične pod nebom.

Máme spravený návrh ihriska, rozplánované čo chceme presne kúpiť, alebo zohnať a pokryť z vlastných nákladov, v najbližších týždňoch chceme realizovať a osadiť ihrisko v blízkosti nášho centra na Ústi nad Priehradou v Trstenej.
viac informácií

20. 03. 2017 Adrenalín race
Adrenalín race sa uskutoční 10.6.2017

Máme zostavený organizačný tím, rozdelené kompetencie, obhliadnutý terén, máme spravené návrhy na prekážky a prekvapenia na trati, riešime povolenia na pozemky, cez ktoré pôjde trať, pripravujeme sprievodný program. Už sme komunikovali aj zo zaujímavými hosťami, ktorý by mohli prísť behať na náš pretek a sú príťažliví pre zvýšenie účasti na preteku.
viac informácií

17. 03. 2017 Festival netradičných športov
Festival netradičných športov sa uskutoční 13.5.2017 pod mottom: Life out of box.

Organizačný tím funguje v plnom prúde, niekoľkokrát sme menili miesto konania, ale už máme dohodnuté definitívne miesto, okrem netradičných športov sú vybavené dve kapely, stage, miesto, atraktívny hosť, máme dohodnutú spoluprácu s rôznymi organizáciami, ktoré nám budú pomáhať pri realizácii projektu, nakupujeme športové atrakcie, vytvárame rôzne presahy motta do reálneho života, ktoré by mali byť súčasťou sprievodného programu (workshopy, výzvy, hlavolamy, …), zabezpečujeme dobrovoľnícky tím.
viac informácií